Akvarijní ryby

Stálá nabídka více než patnáctiset druhů a chovatelských forem akvarijních ryb a vodních živočichů na objednávku viz. CENÍK, na obchodě stále přes stodvacet druhů ryb skladem.

Ryby do zahradních rybníčků a jezírek

Karasy, koikapři, závojnatky, zlatí jeseni a líni, jeseteři, ostroredky, komety v mnoha barvách a chovatelských formách

Vodní a bahenní rostliny

Celoročně velký výběr rostlin do akvárií vodních i bahenních, Anubiasy, Epipera, Acorusy, Echinodory a mnoho dalších. Zároveň nabízíme rostliny do zahradních rybníčků: lekníny červené, bílé, žluté i růžové, skřípiny, puškvorce, vachty, irisy,vodní trávy a mechy.

Akvária, akvarijní komplety

Klasická, rohová, panoramatická a vypouklá akvária jakýchkoliv velikostí, atypická a vestavěná akvária, vyrobíme a podle Vašich požadavků, dodáváme také kryty, stolky a skříňky pod akvária z masivu, dýhy i lamina v různých barvách a odstínech. .Možnost dodávky akvarijního pozadí..

Technika pro akvária

Vnitřní i vnější filtry, vzduchovací kompresory, topítka, osvětlení, zářivky, automatická krmítka, UV sterilizery. Zastoupení firem Hagen, Eheim, Sera, Tetra, Resun, Sicce,Unistar, Jager a další

Krmiva pro ryby

Kompletní sortiment krmiv firmy Sera, dále Tetra, JBL, Nutrafin, dále mražená a lifizovaná krmiva HUML. Artemia O.S.I., SERA, LUCKY

Chemické přípravky a léčiva do akvária

Celý program firmy SERA, dále HAGEN, ESHA, JBL - Kondicionéry, hnojiva, akvaregulatory, testy a léčiva v široké nabídce světových firem.

Dekorace do akvárií

ašelinové kořeny,mopani, mangrovové kořeny, široká nabídka dekoračních kamenů, akvarijní písky a drtě, keramické skály a kořeny, pískopády, akvarijní pozadí, plastové rostliny.

ZooPartner.cz - akční leták