Interiérová akvária

Interiérové akvárium – moderní pojem kterým se označuje akvárium umístěné v interiéru jako jeho součást nebo dokonce často jako  jeho dominanta. Nádrž je umístěna v místnosti s ohledem na celkovou koncepci a styl interiéru a jeho zařízení. Tvar, barvy a materiály použité na akvárium, stojan a kryt akvária jsou vybírány s ohledem na ostatní vybavení místnosti. Akvárium může být také zabudované do stěny místnosti, tak aby navozovalo dojem živého obrazu nebo je umístěné jako součást knihovny, baru, kuchyňské linky a podobně.  Zajímavou možností jsou i sloupová akvária, či akvária průhledná, oddělující  jednotlivé místnosti

Akvárium lze také umístit jako součást schodiště či vstupní haly. Nové moderní technologie umožňují výrobu neobvyklých tvarů a rozměrů akvárií při zachování bezpečnosti, pevnosti akvária s ohledem na funkčnost akvária, údržbu akvária a životní nároky chovaných akvarijních ryb. Neustálý vývoj a zlepšování funkčnosti akvarijních technologií,  filtrace akvária, provzdušnění a osvětlení akvária snižuje náročnost péče o akvárium. Naše více jak patnáctileté zkušenosti v oblasti  navrhování a instalace interiérových akvárií, jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků.  Interiérové akvárium vám navrhneme dle vašich požadavků s ohledem na styl interiéru a jeho zařízení. V případě vašeho zájmu se  o vaše akvárium budeme starat formou pravidelného servisu akvária nebo jednorázovým vyčištěním akvária dle vašich požadavků. Profesionální servis akvária přináší možnost vlastnit a radovat se z nádherného akvária i naprosto nezkušeným či začínajícím akvaristům.  Díky využití našich služeb se vyhnete zbytečným chybám při výběru akvária a jeho zařízení. Při instalaci akvária a údržbě akvária vás naučíme jak správně o akvárium pečovat, jak čistit akvárium, jak se starat o akvarijní ryby a rostliny.

Naše služby jsou ideální příležitostí  jak zpříjemnit a ozvláštnit interiéry restaurací, společenských prostor, čekáren, a kanceláří, bez nutnosti odborných zkušeností ze strany majitele firmy či jeho zaměstnanců. Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám vytvoříme zdarma několik návrhů na realizaci interiérového akvária včetně technického vybavení akvária, návrhu dekorací ryb i rostlin. Zpracujeme přesnou cenovou nabídku. To vše zcela nezávazně.  V případě kompletního servisu vašeho akvária, přijímáme plnou odpovědnost za akvárium na základě smlouvy, která je pro vás zárukou krásného akvária bez vynakládání dalších finančních prostředků  za nákup ryb, doplnění rostlin, nákup krmiv a přípravků na úpravu akvarijní vody.

ZooPartner.cz - akční leták