Psi

Nabízíme širokou škálu suchých krmiv i konzerv pro štěňata i dospělé psi všech plemen a velikostí, krmiva zátěžová, dietní, krmiva pro alergické i staré psi. Doporučujeme především superpremiová krmiva značky EUKANUBA, MASTERY, ale prodáváme také ACANA, CHICOPPE, K-9, FRISKIES, DUCK, ANNKA. Z konzerv pak například EUKANUBA, DIGREE, CHAPI, GEMON, FRISKIES, REX.

Pamlsky a výživové doplňky

Velký výběr pamlsků pro psy z buvolí a drcené kůže, kalciové kosti a uzle, uzený program, psí čabajky a měkké tyčky, čokoláda pro psy, dropsy a bisquiky. Dále pak sušené vnitřnosti, vepřové uši, pacičky. Vitamínové a minerální doplňky.

Chovatelské potřeby

Kožené a nylonové obojky, vodítka značek HB, BEATIN , AKVAZOO, BF, TOMMI a ALMIKA. Nerezové a plastové misky PLAČEK, TOMMY, FERPLAST. Přepravky GABBER, SAVIC. Velký výběr latexových, vinylových, plyšových hraček, šamponů, kosmetiky, antiparazitních sprejů a obojků BERNINA, HÉRY, BOLFO, MARTY, WERRA, FRONTLINE, FIPRON. Kartáče a hřebeny BERNINA, DOGIT, TOMMI, FERPLAST.

Pelíšky a podložky

Molitanové pelíšky a podložky POHODA, TOMMI, ROYAL proutěné pelechy , pohovky a kukaně TOMMI, plastové pelechy SAVIC a FERPLAST - ve velkém výběru barev a velikostí pro každého hafana. Možnost objednávky různých vzorů.

ZooPartner.cz - akční leták