Servis akvárií

Krásné a dobře fungující akvárium je nejen ozdobou každého interiéru, ale také přináší možnost opravdové relaxace a odpočinku pro všechny, kteří najdou čas, ponořit se, alespoň obrazně do kouzelného světa skrytého pod vodní hladinou. Krása, klid a harmonie tropických ryb, nepřeberné množství jejich barev v kontrastu s tichou nádherou vodních rostlin, vytváří krásnou kulisu obývacího pokoje, kanceláře či restaurace.

Pokud i vy toužíte oživit váš interiér krásným akváriem, nabízíme vám možnost zařízení akvária na klíč. S využitím našich mnohaletých zkušeností v oblasti zařizování a servisu akvárií, terárií a zahradních rybníčků, vytvoříme společně fungující a krásné akvárium s minimální náročností údržby akvária z vaší strany. Akvárium dle vašich požadavků nejen navrhneme a zařídíme, ale v případě vašeho zájmu se o vaše akvárium budeme starat formou pravidelného servisu akvária nebo jednorázovým vyčištěním akvária dle vašich požadavků. Naše více jak patnáctileté zkušenosti v oblasti profesionálního servisu a zařízení akvárií, terárií a zahradních rybníčků jsou zárukou vaší dlouhodobé spokojenosti. Profesionální servis akvária přináší možnost vlastnit a radovat se z nádherného akvária i naprosto nezkušeným či začínajícím akvaristům. Díky využití našich služeb se vyhnete zbytečným chybám při výběru akvária a jeho zařízení. Při instalaci akvária a údržbě akvária vás naučíme jak správně o akvárium pečovat, jak čistit akvárium, jak se starat o akvarijní ryby a akvarijní rostliny.

Naše služby jsou ideální příležitostí jak zpříjemnit a ozvláštnit interiéry restaurací, společenských prostor, čekáren, a kanceláří, bez nutnosti odborných zkušeností ze strany majitele firmy či jeho zaměstnanců.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám vytvoříme zdarma několik návrhů na realizaci akvária, terária či zahradního rybníčku, včetně technického vybavení akvária, návrhu dekorací ryb i rostlin. Zpracujeme přesnou cenovou nabídku. To vše zcela nezávazně. V případě kompletního servisu vašeho akvária, přijímáme plnou odpovědnost za akvárium na základě smlouvy, která je pro vás zárukou krásného akvária bez vynakládání dalších finančních prostředků za nákup ryb, doplnění rostlin, nákup krmiv a přípravků na úpravu akvarijní vody.

Naše služby jsou určeny ne jen novým začínajícím akvaristům, ale i vám všem, kteří již akvárium máte a víte jakou starostí a časovou zátěží pro vás údržba vašeho akvária znamená. Kontaktujte nás a uvidíte, že budete překvapeni za jak výhodných podmínek se budeme o vaše akvárium starat. Akvárium se pro vás stane opravdu pouze příjemnou příležitostí k relaxaci a odpočinku, bez nutnosti čištění akvária, údržby akvária, praní filtrů, písku a podobně.

ZooPartner.cz - akční leták