Terarijní zvířata

Ve třiceti prodejních teráriích pro Vás máme připraven velký výběr terarijních zvířat a živočichů - Leguány, agamy, gekony a gekončíky, chameleóny, bazilišky, anolisy, užovky, krajty, hroznýše a korálovky, dále vodní i suchozemské želvy, pavouky, štíry, strašilky a pakobylky. Na objednávku pak zajistíme prakticky jakékoliv terarijní zvířátko.

Krmivo

U nás dostanete nejen suchá a granulovaná krmiva značek SERA, TETRA, JBJ, DRAGON, VITAKRAFT, ale také živé krmivo - cvrčky, červi, sarančata, octomilky, roupice, myši, potkany.

Terária a pludária

Klasická, rohová, panoramatická, vestavěná i atypická terária vyrobíme dle Vašich požadavků. Terária skleněná, plastová, kombinace se dřevem nebo polykarbonátem navrhneme, vyrobíme a vybavíme technikou potřebnou pro chov Vámi vybraného zvířete.

Technika do terárií

Osvětlení, zářivky, výbojky i žárovky s UV paprsky, topné desky, kameny i kabely, mlhovače, automatické rosiče, inkubátory, filtry a výpusti, prostě vše co můžete potřebovat k chovu terarijních živočichů.

Dekorace pro terária

Kořeny rašelinové, mopani a mangrove v různých velikostech, bambusy, liány, korková kůra a drtě, písky, dekorační kameny, břidlice, umělé skály a pozadí do terária s možností vybudování vodopádů, teras a kapes pro rostliny, živé i plastové rostliny do terárií, misky a krmítka, koupelny a bazény pro terarijní zvířata.

ZooPartner.cz - akční leták